Obsahuje 72 lekcí

Sázení u českých sázkových kanceláří

Akademie kurzového sázení

Luboš Přibyl

Autor
Luboš PřibylVýběr lekce


Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení

95 %

Tipsport

Jednička na českém trhu Tipsport❗Vstupní bonus 50 000 Kč + 500 Kč na ruku❤️

Přejít na web

Sázení u českých sázkových kanceláří

Za české sázkové kanceláře považujeme ty, které mají sídlo v České republice a také provozují kamenné pobočky či jiná kontaktní místa. Dalším společným znakem českých sázkových kanceláří může být to, že všechny tyto společnosti u českých hráčů vyžadují dokončení registrace osobní návštěvou na těchto kontaktních místech.

České sázkové kanceláře
 

Výhody českých sázkových kanceláří

Za největší výhodu považujeme absolutní bezproblémovost při řešení jakýchkoli problémů. Veškerá komunikace samozřejmě probíhá v češtině a kdyby na to přišlo, vždy se dá osobně zajít na pobočku a tam vše spolehlivě vyřešit. Transakce pochopitelně probíhají v českých korunách, vše se tedy děje poměrně rychle a hlavně bez poplatků za konverzi měny.

 

Nejlepší sázkové kanceláře v České republice

Ideální je založit si účty u více společností, vyzkoušet si je a porovnat. Podle svého zvážení poté můžete sázet u té, jež vám bude nejvíce vyhovovat. Z hlediska sázení těch nejlepších kurzů (value betting) je ovšem nejvýhodnější použít zrovna tu, která vám nabídne nejvyšší kurz A i když vám některá nesedne hned, vždy na vás čeká uvítací bonus, se kterým je testování vždy příjemnější. Za nás jsou to Tipsport, FortunaChanceSynotTip.

 

Sázení na domácí soutěže

Každý český sázkař jistě ocení bohaté zápasové nabídky českých sázkových kanceláří na domácí soutěže. V této oblasti se zahraniční konkurence jen těžko může rovnat, zdaleka totiž nemluvíme jen o sázkových příležitostech na první fotbalovou nebo hokejovou ligu, velmi slušnou nabídku lze nalézt i u mnohem nižších lig a různých pohárů, a to i u méně sledovaných sportů. Chtělo by se říci, že konkurenční stránky také přece vypisují kurzy na výše zmíněné, rozdíl pak bude v limitech. Zahraniční bookmakeři mívají často jasně odstupňované rozdělení jednotlivých lig a sportů a podle toho pak na ně nabízí odpovídající limity. Český bookmaker vám po určité historii nastaví nějaký limit, který je napříč sporty podobný a stále velmi uspokojivý.

 

České sázkové kanceláře a živé sportovní přenosy

Absolutní jedničkou ve streamování je sázková kancelář Tipsport s jejich Tipsport TV. Jejich streamy jsou v poměrně vysoké kvalitě a vysílají přenosy i z mnoha nižších lig a méně důležitých zápasů.

TV Tipsport

 

Recenze českých sázkových kanceláří

Připravili jsme si pro vás podrobné hodnocení českých sázkových kanceláří Tipsport, Chance, Fortuna a SynotTip.


Předchozí lekce Přejít na další lekci