Freshbet

90% 

Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Doporučujeme


Přehled bonusů 

Základní informace

Sázková kancelář Freshbet funguje od roku 2021 a od svého začátku na poli online zábavy se profiluje jako obojživelník. Kromě kurzového sázení totiž nabízí také online sloty, hry s živými krupiéry a tzv. Mini Games. Na posledně zmíněných mohou naši hráči díky speciální promoakci získat 10 € bonus za pouhou registraci (stačí přejít do sekce „free spins“ a zadat kód SAZENI10). Nabídka sportů a soutěží je dostatečně široká a kurzová hladina se pohybuje v přijatelné výši.

Nově registrované uživatele jistě potěší bonus k prvnímu vkladu v celkové výši až 500 €. Pro jeho získání se stačí registrovat přes tento registrační odkaz. Vyznavači AKO sázek mají o jeden důvod k radosti navíc. Za každé tři tikety (podané podle pravidel promoakce) totiž obdrží jeden free bet zdarma!

Freshbet vítá sázkaře z více než 100 zemí světa. Webové rozhraní lze mít v angličtině, španělštině, portugalštině, italštině, francouzštině nebo ruštině. 

Důležitá informace: Sázková kancelář Freshbet akceptuje sázkaře s českou IP adresou. Českou licenci ovšem nevlastní.

 

Historie a background

Freshbet je velmi mladá online sázková kancelář založená v roce 2021. Na hodnocení jejího progresu je tedy velmi brzo. Počkáme, jak si povede v budoucnu. Pochybovat nelze ale o jejích velkých plánech.

Sázková kancelář je provozována společností RYKER B.V., která sídlí na ostrově Curacao. Podle tamějších zákonů je licencována a regulována na základě herní licence č. 1668/JAZ.

Co se týče licencí, tak v mnoha zemích ji nevlastní, ale hráči jsou vítáni. Stejně je tomu v případě českých a slovenských sázkařů.

 

Registrace a verifikace sázkařského účtu

Založení nového účtu je snadné a rychlé. Začněte kliknutím na registrační odkaz, který vás přesměruje rovnou do registračního formuláře. V tom je potřeba vyplnit všechny požadované informace, konkrétně jméno, e-mail, mobil, datum narození, přihlašovací jméno, zemi, měnu (českým sázkařům doporučujeme EUR nebo USD) a heslo. 

Po vyplnění potřebných údajů je váš účet otevřený a připravený k okamžitému používání. Před jakoukoliv aktivitou vám ale důrazně doporučujeme nejprve verifikovat svůj účet. Stačí jít do nastavení svého účtu a přejít do sekce „Account Verification“. Proces verifikace se skládá z ověření identity (občanský průkaz, řidičák, pas) a adresy (dokument s vaší adresou).

Zadané informace uvádějte vždy pravdivě! V opačném případě byste nemohli úspěšně dokončit ověřovací proces a nemohli byste provést výběr prostředků. 

 

Kurzová nabídka a hladina

Každého sázkaře by měla v první řadě zajímat kurzová nabídka a výše kurzové hladiny. Ještě než se k nim ale dostaneme, tak chceme Freshbet pochválit za přehledně řazenou nabídku. V orientaci pomáhá kromě filtrů i decentní grafika. Velké plus, které ulehčuje život každému sázkaři, je funkce lupy, která rapidně zkrátí dobu konkrétního hledání.

Obecně řečeno je nabídka sportů a soutěží dostatečně široká a kurzová hladina se pohybuje v přijatelné výši. Všechny důležité a běžně sázené sporty jsou k dispozici. Překvapivě široká je nabídka soutěží a turnajů, na které jsou kurzy vypisovány. Lze narazit např. na kurzy na jamajskou nebo gambijskou nejvyšší fotbalovou soutěž. Potěšující je nabídka vedlejších trhů u nejprestižnějších soutěží, např. u fotbalové Premier League, Serie A apod. lze sázet na statistické sázky týmů (fauly, ofsajdy, karty, střely, odkopy, vhazování, zákroky,...) i jednotlivců a různé speciální sázky, které najdete málokde.

Výše průměrné kurzové hladiny je zahraničními portály udáváná kolem 93 %, což lze považovat za dobrý standard. V případě hlavních fotbalových trhů u nejpopulárnějších soutěží (Premier League, Bundesliga,...) se payout dostane až k 97 %. Průměrné výplaty na hlavních tenisových a basketbalových trzích bývají v rozmezí 94 – 96 % (odvíjí se samořejmě od soutěže). U handicapů a OVER/UNDER sázek bývá kurzová hladina cca 1,88 – 1,88 a pro sekundární sázky je hranice kurzů nastavená kolem 1,84 – 1,84. U live sázení průměrná kurzová hladina klesá.

 

Benefity sázkové kanceláře Freshbet

 • Široká nabídka sportů a soutěží, na které můžete sázet.
 • ✅ Bohatý výběr z vedlejších trhů.
 • Bonus k prvnímu vkladu ve výši až 500 €.
 • ✅ Free bety za AKO sázky.
 • ✅ 10 € bonus pro naše hráče na Mini Games za pouhou registraci (jděte do sekce „free spins“ a zadejte kód SAZENI10).
 • ✅ Jednoduchá a rychlá registrace sázkařského účtu.
 • ✅ Live streaming 
 • ✅ Cashout

 

Kontakt a podpora

Nejrychlejším způsobem, jakým můžete kontaktovat support, je live chat. Operátoři jsou k dispozici 24/7 a jejich pohotovost zaslouží pochvalu. Mnohdy jsou však zaneprázděni, tak je potřeba počkat. Když už se k vám ale dostanou, rádi pomohou. Komunikovat lze v angličtině, němčině nebo ruštině.

Kromě live chatu můžete využít i e-mail, ovšem čekat na odpověď budete určitě déle, než když se zeptáte přímo v chatu. Mnoho užitečných informací lze získat z patičky webu, kde se můžete proklikat na mnoho podstránek.

 • live chat
 • e-mail: support@fresh-bet.com

Naše hodnocení
90 %

Sázková kancelář Freshbet sice nepůsobí na poli online zábavy příliš dlouho, své zákazníky si ale najít dokázala. V případě kurzového sázení tomu pomohla široká nabídka, která zahrnuje mnoho soutěží, turnajů a málo vídaných trhů (lze sázet na statistické sázky týmů jako fauly, ofsajdy, karty, střely, odkopy, vhazování, zákroky, různé speciální sázky,...) a dobrá kurzová hladina. Ta se v případě hlavních fotbalových trhů u nejpopulárnějších soutěží (Premier League, Bundesliga,...) dostane až k 97 %.

Nově registrované uživatele jistě potěší bonus k prvnímu vkladu v celkové výši až 500 €. Pro jeho získání se stačí registrovat přes tento registrační odkaz. Vyznavači AKO sázek mají o jeden důvod k radosti navíc. Za každé tři tikety (podané podle pravidel promoakce) totiž obdrží jeden free bet zdarma!

Příjemným zjištěním je bohatá nabídka live streamingu. Ten bychom tu nečekali. Chybí naopak mobilní aplikace.

Naši sázkaři a hráči se mohou těšit na 10 € zdarma za registraci na tzv. Mini Games (po registraci stačí přejít do sekce „free spins“ a zadat kód SAZENI10), které má Freshbet v nabídce.

 

 • Široká nabídka (množství soutěží a turnajů)
 • Některé vedlejší trhy, které nejsou často k vidění (statistické sázky u fotbalu na počet vhazování, odkopů, driblingu apod.)
 • Bonus k prvnímu vkladu 500 €
 • Rychlá registrace
 • Live streaming
 • 10 € bonus bez nutnosti vkladu na Mini Games
 • Chybí mobilní aplikace
 • Nabídka esportu neobsahuje tolik herních titulů jako v jiných SK

Přejít na web

Podrobné specifikace

Založení 2021
Mobilní aplikace Ne
Live stream Ano ano
Cashout Ano ano
VIP program Ne
Doporučujeme Ano ano
Live podpora Ano ano
Průměrný payout 93%
Druhy kurzů Decimal (2.00), Fractional (1/1), American (100)
Platební metody Bank transfer, Bitcoin, VISA, Neosurf, MasterCard, Litecoin, Ethereum, Ripple, Bitcoin Cash, Dash, Monero, Tether, Sofort Banking
Jazyky en, fr, it, pt, ru, es

Časté dotazy

Freshbet akceptuje sázkaře z České republiky. Českou licenci MF ale nevlastní.

Založení nového účtu je snadné a rychlé. Začněte kliknutím na registrační odkaz, který vás přesměruje rovnou do registračního formuláře. V tom je potřeba vyplnit všechny požadované informace, konkrétně jméno, e-mail, mobil, datum narození, přihlašovací jméno, zemi, měnu (českým sázkařům doporučujeme EUR nebo USD) a heslo. 

Ano. Pro nově registrované sázkaře je připraven bonus k prvnímu vkladu ve výši 500 €.

V současnosti je na výběr z šesti světových měn: euro, americký dolar, australský dolar, kanadský dolar, britská libra a brazilský real.

Pro vklad a výběr prostředků využít mnoho platebních metod, a to včetně platebních karetbankovního převodu či kryptoměn.

Nejrychlejší možností je live chat, kde se vám odpovědi zpravidla dostane v řádu desítek vteřin. Také můžete využít e-mail „support@fresh-bet.com.

Ke sledování live streamů musíte mít u Vave registrovaný herní účet. Po přihlášení k účtu jsou vám online přenosy plně k dispozici. Některé přenosy lze sledovat i bez registrace, většinou jde o přenosy z e-sportových duelů či některé přenosy, které jsou přenášené na twitchi.

Nejdříve se musíte registrovat přes náš odkaz. Po úspěšné registraci přejděte do sekce „free spins“ a zadejte kód SAZENI10!

Webový portál o kasinech a sázkových kancelářích

Využijte naše kompletní zázemí pro všechny sportovní fanoušky a sázkaře. Přečtěte si recenze těch nejlepších sázkových kanceláří a online kasin. Těšit se můžete také na unikátní platformu pro sázkaře s živými statistikami a průběžnými výsledky.